The Real Life ^-^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Just Be Yourself
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)

Go down 
+2
CookieMonsta [TF]
Sexy_Mileidy
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:41 am

Съгласна съм на вс кфот каеш :Д
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:50 am

The Love Is The Curse On The Wolrd :]
Любовта е ... белега/печата на света?! Сорри не ме бива в енг-а хД Обаче накрая трябва да излезе, така че любовта е суперр тъпа такава.. някфа .._..
Върнете се в началото Go down
val4y

val4y


Брой мнения : 446
Join date : 01.12.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:56 am

Любовта е проклятието на света, точен превод ;]
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най [SD]

Даре мо Най [SD]


Брой мнения : 457
Join date : 03.12.2010
Age : 31
Местожителство : Hell

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:57 am

That's not true... I love my baby and she loves me... and she'll never do enything to me, because that is my car... They are better than girls.. and more sexy!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai69
val4y

val4y


Брой мнения : 446
Join date : 01.12.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 6:00 am

Запаленяк по коли ;Д
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най [SD]

Даре мо Най [SD]


Брой мнения : 457
Join date : 03.12.2010
Age : 31
Местожителство : Hell

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 6:02 am

Nope.. So many times broken heart so I only believe in unliving things.. like cars and.. other thins.. oh yeah.. and I love Max too.. isn't he cute -> Max
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai69
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 6:10 am

Влюбен си в кучето на Хрис?! ХДДДД
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най [SD]

Даре мо Най [SD]


Брой мнения : 457
Join date : 03.12.2010
Age : 31
Местожителство : Hell

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 6:12 am

Yeap.. щото е сладур.. а и е много послушен... той ми е най-най-най голямото фр... да не говорим за Хрис.. тия две същества са може би единствените на който мога да разчитам.. всички други са измислици...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai69
[TF] SmaRii..
Admin
[TF] SmaRii..


Брой мнения : 1124
Join date : 29.11.2010
Age : 28
Местожителство : Бтг ^-^

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 7:12 am

То и аз съм влюбена в мойте животинки Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 75170
Върнете се в началото Go down
https://the-real-life.bulgarianforum.net
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:09 am

Окей, явно историята продължава , защото.. ще го разкажа на кратко - Днес трябваше да се срещна с Алекс след даскало... И няма да ви разправям там кфо праихме , като се видяхме.. но от много време на нея '' й се върти нещо в главата'' и аз понеже мн исках да разбера кфо е тфа нещо, тя ми каза, че ще ми каже като се видим. И аз понеже мн напирах, тя ми вика, че не било за казване , ами за показване.. и било някфо мн деликатно нещо?! ._. И аз и казах, че нищо няа й напрая.. Само да ми каже кфо е хД Иии както й да е.. Седим и се гледаме такива и тя ми вика '' Сиг ли си, че иск да знаеш? '' и аз '' ДААА!! '' ... и.. о.0 И тя , като ме дръпна към нея... такъв кисс ми удари ;хххххх то аз първо въобще не можах да зацепя кфо стаа ХД усетих, че тя явно тръгна с език да ме целува.. и то.. наистина. А аз принципно не съм се целувала друг път с език, и преди и бях казала, 4е ако ще се целувам с език, искам тя да ме научи... И като ми удари кисс-а , аз естЕ както винаги залитнах и щях да падна, ама тя ме хвана де ХД и аз и викам '' Ама чек,чек ся знаеш, че не мога! Я ми кажи как става. '' и ми вика, че там тряало да си въртя езика около нейния и пак се целунахме ХД ;хх А аз дори не се усетих, че го казах тфа.. Да ми обясни как става.. ;х Сякаш думите самички излизаха ;х въй не! хД И както и да еее.. Сяя се замислям, дали ми хареса.. Ама не мога да намеря отговор хД Не беше кой знае кфо, ама не беше и лошо.. ии и аз нз дали ми хареса :Д Ама важното е.. че ме целуна о.о И аз я питах естЕ , защо го е направила.. И тя ми вика, че защото искала 1вата ми целувка (с език) да е с нея?! ;d ... И аз съм тотално потресена просто.. ._.
Върнете се в началото Go down
HellGirl

HellGirl


Брой мнения : 31
Join date : 05.12.2010
Age : 27
Местожителство : Wnderland~ [ Hell ]

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:23 am

лол :Д Тая част историята много ме израдва. Всъщност и моята първа целувка с език беше с момиче :Д Никой не ми беше показвал как се прави, ама ми казаха, че мн хубаво се целувам хД Иначе твоята история, като цяло, е много яка. Съгласна съм с идеята за книга, ще стане доста добра ;дд
Върнете се в началото Go down
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:26 am

Леле.. малее.. О.О
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:31 am

Даа то и тя на мен го каза тфа хД След като се целунахме 2рия път тя ми вика '' Е, виж колко добре се справяш.'' хдд
Върнете се в началото Go down
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:32 am

ухаа.. о.О
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:32 am

И ти ли си потресена? ХДДД Аз все още немоа се осъзная кфо стаа.. Остави, че 2 пъти обърках пътя за навръщане ХДД
Върнете се в началото Go down
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:38 am

Лелее.. о.о вече съм сиг че е 100000 п1ти по хубаво да си с момиче от колкото с момче О.О
Върнете се в началото Go down
HellGirl

HellGirl


Брой мнения : 31
Join date : 05.12.2010
Age : 27
Местожителство : Wnderland~ [ Hell ]

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:39 am

хДД За мене и моите приятелки е нещо нормално да се целуваме, най-вече като се напием ;д
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най [SD]

Даре мо Най [SD]


Брой мнения : 457
Join date : 03.12.2010
Age : 31
Местожителство : Hell

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:48 am

що си нямам малка сестра... да и давам се целува с момичета и да я пазя от момчета ;( ... както и да е :Д... Елз... за следващия път си нарисувай карта от училище до у вас...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai69
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 8:52 am

XDDD щЕ ГО ИМАМ В ПРЕДВИД.. Иначе да!Да си с момиче е мн по-яко.. По чувствено, по различно.. с повече емоции и както казах РАЗЛИЧНО - но ЯКО РАЗЛИЧНО ;хх С момче е.. пфф. просто всички момчета са еднакви, едообразни с еднакви навици.. Вярно, че има и мили момчета, но момичетата са мн по различни.. Момчетата са 3 типа - Тъпи мили и прекалено умни джентълмени , които наистина ти угаждат на вс, щот са спр влюбени, другия тип са лошите бунтари дет не те зачитат за никва и 3тия тип за гейовете ХДД естЕ има изключения като Динята, които са нещо уникално м/у 3те (ХД) , но... Са мн малко ;д А момичетата саа пфф.. всякфи.. и тфа е якото, че може да си с напълно различна всеки път хд Обаче ... по боли да те зареже момиче, от колкото момче, така че... Си помисли дали си готова да рискуваш ;d
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 8:15 am

А за книгата... Начи или ще я пишем с кукито, или с Динята и ще сливаме 2те истории... Ама по хуу с кукито, че с Динята няа почнем да я пишам скоро.. :Д А и мд се сетих някой готини термини... То не точно се сетих, ами днеска цял ден искам да го кажа тфа на някой, и не намерих на кой... щот искам да си излея душичката хД И все пак тряа включим нещо от сорта на тфа , че Елз е казала ( в случея=мислела хД) '' Все още усещам устните й , върху моите... И ми харесва. '' И след тфа героя тряа почне да се обясняа нещо... Абе ще стане яко :Д
Върнете се в началото Go down
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 8:25 am

Ми аре да почваме ве :Д
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 9:19 am

Ми айде де :Д
Върнете се в началото Go down
CookieMonsta [TF]

CookieMonsta [TF]


Брой мнения : 2037
Join date : 30.11.2010

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 9:43 am

mi are :D
Върнете се в началото Go down
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 10:15 am

Ми айде :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)    Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майн фъкин' куул .. милост?! (герой де хДД)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Моя милост

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Real Life ^-^ :: Начало :: Създаване на герой-
Идете на: