The Real Life ^-^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Just Be Yourself
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nira ^^

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
HellGirl

HellGirl


Брой мнения : 31
Join date : 05.12.2010
Age : 27
Местожителство : Wnderland~ [ Hell ]

Nira ^^            Empty
ПисанеЗаглавие: Nira ^^    Nira ^^            I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:24 am

Име: Венелина ( Нира, Лесбо, Вени, etc. )
Години: 14
История: Родена съм 09.09.1996г. във Варна. След това се местя да живея в Русе със семейството ми. Не ми се разказва за живота ми. Не, че ме мързи просто не искам, не е много за разказване. С две думи е някаква шибана сага, че сега нашите ще се развеждат, а аз се радвам, че няма повече да видя баща си..
Характер: Дори и да ми е скапано пак се усмихвам, обичам си приятелите, обичам да се ебавам с хората, но съм стеснителна край непознати.
Хобита: Рисуване, анимета, манга, музика, книги, компютърни игри, форуми, разкази
Какво харесвате: Жаби, шоколад, банани, близалки, Енма Аи ( герой от аниме ), музика, Еминем, приятелите си, брат си ( въпреки, че много ме дразни, но ако не го прави, то тогава истински брат ли ще е ;дд )
Какво не харесвате: Физика, най-вече котки и всички други животни освен жаби ( сериозно не мога да ги понасям или ме е страх о.О ), ракия, Шинку ( друг герой от аниме, който не понасям ), пастет
Снимка:
Spoiler:


Последната промяна е направена от HellGirl на Нед Дек 05, 2010 10:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
[TF] SmaRii..
Admin
[TF] SmaRii..


Брой мнения : 1124
Join date : 29.11.2010
Age : 28
Местожителство : Бтг ^-^

Nira ^^            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nira ^^    Nira ^^            I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:25 am

одобрена
Върнете се в началото Go down
https://the-real-life.bulgarianforum.net
Sexy_Mileidy

Sexy_Mileidy


Брой мнения : 31
Join date : 04.12.2010
Age : 29
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP

Nira ^^            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nira ^^    Nira ^^            I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:29 am

Край! Влюбих се!!! ._. Освееен.. часта с жабите... хДД Мд имаме 1 и същ телл ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nira ^^            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nira ^^    Nira ^^            I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nira ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Real Life ^-^ :: Начало :: Създаване на герой-
Идете на: